SHTEPI ATRAKTIVE

Shitet nga: elita - m 19 Pri 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Rr. Lekë Dukagjini
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
shitet shtëpia atraktive,
shtëpia është ndertim i ri, nxemje qendrore, fasadë izoluese, shtëpia posedon në përdhese dy lokale dhe tri kate banimi (tri banesa te veqanta me nga tri dhoma gjumi, 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 2 banjo dhe 2 ballkona) sipërfaqja trollit 241 m2.,
lokacioni qender - 100 mr. nga korzo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim