SHTEPI E RE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: elia m 26 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Ramiz Sadiku
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
shitet shtëpia në lagjen Ramiz Sadiku, shtëpia ndertim i ri, atraktiv edhe per lokal në përdhese, shtëpia në përdhese posedon një dhomë të madhe punë e dedikuar per lokal,banjon dhe 1 koridor, kati I-rë ka sallonim e madh me kuzhinë, 1 dhomë fjetje dhe banjon ka mundësi per edhe një katë ndërtimi, dokumentacioni i rregullt 1/1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim