SHTEPI E RE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ELITA - M 11 Jan 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

295 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Kadri Bajri
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Pejë
shitet shtëpia tri katëshe - komplet e re,
podrumi + përdhesa + 3 kate me nga 150 m2. banim,
qdo kat posedon me nga 3 dhoma gjumi, dhomë dite me kuzhinë,1 banjo me wc, dhe ballkon,
sipërfaqja e trollit 5.50 ari,oboor dhe garazhë,
e ndërtuar me të gjitha standardet (fasadë - izolim 12cm.),
dokumentacioni i rregullt 1/1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim