SHTEPI E RE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: elita- m 19 Mar 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Galibardi
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shitet shtëpi komplet e re, sipërfaqja e trollit 500 m2., tri kate banimi të vequara + përdhesa + podrumi, secili katë posedon me nga 3 dhoma + kuzhinë + banjo me wc dhe terasat, shtëpi e ndërtuar me të gjitha standardet, dokumentacioni i rregullt 1/1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim