SHTEPI ME 27 ARI PRANE RRUGES KRYESORE NE PEJE

Shitet nga: Safet 12 Pri 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ne shitje tre shtepi me 27 ari truall, buz rruges kryesore, bulevard, ne Peje shume atraktiv per cdo lloj investime-biznes, poashtu per ndertim e nje kompleks banesor. Pronesia 1/1 dhe te gjitha kyqje komunale. Pranojm bashkpunim nga agjensione per shit-blerje. Tel. 044 921 264.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim