SHTEPI me LOKAL AFARIST 12 ARI ne VITOMIRICE

Shitet nga: Naseri 12 Nën 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shes shtepin me lokal afarist (karroseri) ne funkcion,
Ka afro 200m2 dhe gjendet ne Vitomirice te Domi buze magjistrales Peje-Mitrovice.
shitet me 12 ari truall qe mund te sherbej per biznese tjera.
per me shume informata tel. ne Zvicer +41762356588 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim