SHTEPIA

Shitet nga: Ardi 13 Pri 03:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Zhuj Selmani
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shtepia ka podrumin ,katin perdhese dhe nenkulmin. Posedon infrastruktur rrugore, rryme, uje dhe kanalizim.
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim