SHTEPIA

Shitet nga: KENAN KELMENDI 23 Dhj 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Afer Stacionit te Autobusave
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
SHtepia eshete e re gjendet afer stacionite te autobusave ne peje. ka siperfaqe prej 180 m2
eshte 2 kateshe ka 3 dhoma katin e dyte dhe nje dhome te parin kuzhinen dhe banjon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim