Shes Shtepine 3 kat ne Peje - Lagjia Dardania

Shitet nga: N.T.SH Ejona 600030770 24 Nën 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Lagjia Dardania, Peje
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shtepia eshte 320m2 ,3 kateshe me 7 dhoma , 1 dhome te dites dhe 4 banjo, nje kuzhine e ndarë. Poashtu me 2 garazhda dhe oborr me 5ari toke.
Shtepia eshte e pajisur me nxemje qendrore, alarm kunder zjarrit dhe sistemin e kamerave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim