Shes Stan ne Rugov

Shitet nga: Albert qelaj 20 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shes shtepi nga druri (Stan) ne bjeshket e bukura te rugoves stani ka 3 ari tok dhe gjindet ne lagjen Drelaj afer liqenit . shtepia esht e banueshme dhe shitet me qmim te volitshem te interesuarit mund te na kontaktojn ne kta nr te tel dhe wiber +37745671878 & +38649660988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim