Shes shtepin e posa ndertuar

Shitet nga: Kujtim Berbati 02 Tet 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shtepija eshte e posa ndertuar ka 2 kate dhe podrumin dhe garazhen. Gjendet ne lagjen dardania 2 ne Peje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim