Shes shtepin ne qender te PEJES shum afer KORZES

Shitet nga: nani 18 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Ismail Qemaili nr.3
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
Shitet shtepia mu ne qender vetem disa metra larg qendres korzes shtepia asht ndertim i fort ,ka parkin per vetur ka obor bashqe dhe kuzhin verore.
SHTEPIA GJINDET PERBALL KORPORATES
DUGAGJINI
Pra per gjdo informat ma te hollsishme thirni ne tel:
044132486 dhe
049132486
Prona asht ne emrin tim personal perkthimi bahet meniher
Presim bleres serioz.
sms mos dergoni nuk i kthej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim