Shitet

Shitet nga: Oki 02 Jan 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Azem Bejta 15
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Pejë

Shtëpi më 220 m2 qëndron në afër 10 ari truall në Pejë lagjen ndër Jarin (Asllan Qesma).
Ndërtimin e shtëpisë vazhdohet ,lidhur me kanalizim, energji elektrike, ujë, telefon dhe internet.
Taksat tatimi, ujë, energji elektrike, mbeturina dhe internet, të gjithë rregullt paguar, vit per vit deri sot.
Kujdes: kataster dhe përkthimin i shtëpies paguhet nga blerësi shtëpies.
Qmimi: 490 euro per m2,
ose: sipas marveshje
Konsumatorët janë të mirëpritur
çdo ditë ju mund të kontaktoni në mes 15,30h - 20,30h
orhan-orle@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim