Shitet Shtepia dhe Toka ne Peje

Shitet nga: Egzon 07 Maj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtepia dhe toka me 8 ari e 26M^2.Shtepia gjindet në mes shkolles Asdreni dhe Shkolles së Artit.(Ish mofasti).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim