Shitet Shtepia me 5 ari tok, në Vitomiricë - Pejë

Shitet nga: shpia ne shitje 29 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Vitomirice - Pejë
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
shitet shtepia me 5 ari tok ne Vitomiricë - Peje

shpi eshte dy katshe siq shihet ne foto model i ri, ka 5 ari tok e mjaftueshme per nje shtepi, i ka dyert dhe dritaret me model te ri , ulluk, ka ujsjells, rrym, internet, ptk,
qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim