Shitet Shtepia me Dyqan ne qender te Pejes

Shitet nga: Bekim 12 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gj. Wesley Clark 20
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shitet shtëpija në qender të Pejës, rr: Wesley Clark nr: 20 Shtëpija është ndërtim guri - Kullë –
Përdhesa është lokal afarist, ndërsa kati i pare shfrytëzohet për banim. Lokali njihet si Pizzeria Kulla. Ka 200 m2, 100m2 lokali dhe 100m2 për banim. Pronari Shqipëtar.
Mundet edhe ndrrim me banesa te reja.
Lokali eshte duke punuar me komplet inventar. Shiko Fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim