Shitet Shtepia

Shitet nga: mustafë muja 25 Pri 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes Shtepine me 4 Ari Vend Ne Peje Ne Lagjen Puhovc 500 m Larg Qendres se
Qytetit
Shtepia Eshte Ndertim I Ri 2001
Shtepia Eshte 2 Kate Me 8 Dhoma
2 Banjo.Ka edhe Nje Bodrum 4x4
Kati i pare Eshte Gati per Banim
Ka 123m²
Ndersa Kati i Dyte I Parregulluar
Shtepia Eshte Prone E Shqiptarit E
Rregulluar Dhe Me Kadaster
Kontakt:+38649226119
+38139420889

Kontakti mund te arihet edhe nepermjet Facebook-ut me emer Mustaf Muja
poashtu edhe ne Viber Me Numrin +38649659965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim