Shitet Shtepija ne pejë afer Greta market 2

Shitet nga: Privat 24 Gsh 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Pejë
Shitet Shtepija ne lagjen Asllanqeshme ne Pejë Shtepija ka 3.50 ari me te gjitha dukumentacjon perkates pron shqiptari shtepija posedon 4 dhoma nje dhom e pritjes 1 dhom e ndejes 1 e fjetjes dhe kuzhina 2 terasa ne dy anet e shtepis. Presim blersa serjoz tel 044565056 .qmimi 70.000 sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim