Shitet Villa ne Boge (Rugove)

Shitet nga: Burim 09 Nën 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Villa gjindet ne fshatin Boge ne Rugove afer kompleksit "Relax Rugova". Jane 3.8 ari truall, shtepia ka 110 metra katror me tre dhoma te gjumit, dhoma e dites me kuzhine, banjo, dy terasa si dhe nje podrum.
Villa nuk ipet me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim