Shitet Villa ne Rugove me qmim shum te volitshem

Shitet nga: Alban 10 Gsh 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rugove
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
Shitet villa ne Rugove - Reke te Allages, dy katshe me baze 70 m2 .
3 dhoma gjumi + dhoma dites , 2 banjo , Kuzhina dhe 3 ari oborr
nr i tel 044 138 181
049 138 181
Shitet me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim