Shitet ne Peje

Shitet nga: edi 02 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Lagjia Fidanishte
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Siperfaqja e shtepise eshte 450 metra ne katror dhe gjindet ne lagjen fidanishte
Siperfaqja e truallit eshte 3.3 ari .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim