Shitet shtëpia 2 katëshe 350m2 , 28 Ari Truall n..

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

285 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shtëpia 2 katëshe me 28 Ari Truall ne Pejë (në Vito Miric, Rruga katuni i Ri) me sipërfaqe 350m2. Shtëpia ka këtë renditje:
Bodrumi ka 6 garazga, hapsirë pune, dhe nxemje qendrore.
Kati Përdhes ka sallon me kuzhinë,dhomë gjumi , korridor, banjo, shpajz dhe ballkon.
Kati 1-rë ka 6 dhoma të gjumit, banjo, korridor dhe taras të madhe.
Komplet e Rregulluar. Bëjm ndrrim edhe me Banesa dhe Truall në Prishtinë.
Çmimi 285.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim