Shitet shtëpia moderne në peje _fidanishte

Shitet nga: Eduardo 26 Mar 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shitet shtepia ne peje- fidanishte
shtepija ka gjithsej 270 m2, dy katet ( plus podrum 100 m2)
kati pare lokal , byro, banjo, taras,
kati dyte 3 dhoma gjumi .1 dhome pritje, dy ballkona. 1 shpajz.dhe 1 banjo.
ka nje oborr te madhe. dhe shtepija ka nxemje me plin dhe me pilet , shtepija gjindet ne nje lagje te qete. jumirpresim vala 045953112 viber 0037745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim