Shitet shtëpia në Plavë

Shitet nga: Ismet Muminovic 02 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtepia ne Plave, lagja Ribare afer liqenit. Dimenzionet 8.30*7.30, 25.25 ari.
Kati i pare - salloni me kuzhine + banjoja + koridori + shkallet,
Kati i dyte - 3 dhoma gjumi + shpajzi + banjoja

Per me shume informacioni ju lusim te na kontaktoni ne nr +38649606889 dhe ne nr +33607721423 ne France

Tags: shpia ne plav, shpi plav, plave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim