Shitet shtëpia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Anonim 26 Tet 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: DARDANIA 2-PEJË
Sipërfaqe: 800 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shtëpia posedon 2 kate banimi , një kat lokale afariste si dhe bodrumi me një siperfaqe prej 800 metra katror
dhe ka 6 ari gjysem truall.Posedon leje ndertimi dhe është pronë shqiptari.
Qmimi Sipas Marëveshjes
Numri Kontaktues:045 923 444 / 049 858 430
Lagjia: DARDANIA 2-PEJË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim