Shitet shtepia 3 katëshe

Shitet nga: Hakia 02 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: .
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtëpia 3 katëshe.
Shtëpia posedon 2 kate banimi , një kat lokale afariste si dhe bodrumi me një siperfaqe prej 800 metra katror
dhe ka 6 ari gjysem truall.Posedon leje ndertimi dhe është pronë shqiptari.
Qmimi Sipas Marëveshjes
Numri Kontaktues:045 923 444 / 049 858 430
Lagjia: DARDANIA 2-PEJË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim