Shitet shtepia ne Taphone - Peje

Shitet nga: Sali Raci 02 Gsh 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtepia tre kateshe ne Peje, afer qendres 5 minuta ecje ne kembe

Shtepia ka 6 dhoma gjumi dhe nje sallon sebashku me kuzhine prej 11m2 si dhe ne katin 0 ka 2 dyqane dhe nje podrum afer qendres ne Peje.

Shtepia gjendet ne rrugen Fatmir Ukaj, nr. 74, - Lagjja Taphone - tek stacioni i Veterines ne Peje dhe eshte 5 minuta larg nga qendra e qytetit.

Per informata tjera mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni 045 350 455 tek pronari Sali Raci.

Cmimi eshte i negociueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim