Shitet shtepia/vila ne Boge-Rugove

Shitet nga: Burbuqe 20 Krr 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepia gjendet ne fshatin Boge, afer qendres se skijimit.
Shtepia ka sip. prej 180 m2 dhe truall 3 ari, ne perdhese ka nje sallon te madh te lidhur me kuzhine dhe trapezari, nje parahyrje, nje koridor, nje banjo, nje depo te brendeshem per ushqime dhe nje depo te jashtme per skije si dhe vegla pune.
Ndersa ne kat jane kater dhoma te gjumit, nje banjo si dhe dy ballkona.
Furnizimi me uje behet nga bunari i hapur ne menyre klasike me diameter 100 cm, dhe e lidhur me sistem te pompes se ujit e cila punon ne menyre automatike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim