Shpija dhe trolli

Shitet nga: Mirsad Sadiku 11 Gsh 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Naim Frasheri # 52
Sipërfaqe: 3 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shes trollin 2.50 ari vend, gjindet edhe shtepija e banueshme. Eshte kategorija I ose A urbanisitike.
Hotel dukagjinin e keni 5 minuta ne kembe. Ari kushton 50000 pasi qe eshte nga ky vit kategorija I.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim