Shtëpi

Shitet nga: Alban 23 Mar 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Agim Radoniqi
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Pejë
Shtëpia gjendet afër Greta 2. Shtëpia është në gjendje shumë të mirë, para 3 viteve është bërë renovimi me dyer, dritare, dysheme, banjo, kuzhinë, mobilje të reja.
Gjithsej janë 5 ari tokë, në formë katrori.
Posedon dy garazha, një të mbuluar dhe një të mbyllur dhe një aneks ngrehinë i cili mund të shfrytëzohet për qëllime të ndryshme. Gjithashtu posedon edhe bodrum rreth 15 m2. Shtëpia gjendet në njërën ndër lagjet më të mira në Pejë, eshtë një lagje shumë e qetë por gjithashtu shumë afër qendres së qytetit. Për detaje më të hollësishme ju lutem na kontaktoni në numrin 049112676. Çmimi me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim