Shtëpi 3 katëshe me 270 m² në Pejë

Shitet nga: Mirsad 03 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shtëpija me 270 m² sipërfaqe të banueshme në Pejë, me 5 Ari oborr dhe shtëpi.
Gjendet në afërsi të parkut Karragaq (në Zatra) mbi pishin në largësi prej 100 metra.
Shtëpija është 3 katëshe, momentalisht kati përdhesë është i lëshuar me qira.
Kati i sipërme i ka tri dhoma dhe banjë, kati i parë sallon, kuzhinë dhe banjë si dhe kati
përdhesë sallon , 1 dhomë dhe banjë. Oborri është i rregulluar.

Mund të komunikoni në këtë numër telefoni: 00492023991146 në Gjermani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim