Shtëpia dhe qerdhja e fëmijve

Shitet nga: Arsim 10 Sht 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

108 500 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shitet shtëpia afër shkollës fillore Dardania në Pejë e cila posedon 5 ari vend dhe është 100 m2, ka podrum me parket prej 16.40m2, shupë për lëndë djegëse (qymyr apo dru), me ngrohje qendrore. Pronë e trashëguar d.m.th. shqiptari, me dokumentacion të pastër në pjesë ideale të qytetit si dhe qerdhja e fëmijëve e cila është në funkcion, qerdhja është ekologjike nga druri me izolim dhe kapacitet deri në 30 fëmijë,. Qmimi me marrëveshje - AKCION. Mund të kontaktoni në viber: +377 45 564 800-dhe +33 64 19 65 053 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim