Shtëpia në Qendër - Pejë

Shitet nga: Butrint 27 Jan 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shtëpia në Pejë,e cila gjendet në rrugen e Gjimnazit.

Shtëpia ka gjithsejt 220m2 ( 2 kate + bodrum )
Kati 1 : Qëndrim ditor + Kuzhine , Sallon, Banjo
Kati 2 : 4 x Dhoma Gjumi, Banjo

Oborri bashkë me shtëpinë ka sipërfaqe prej 3 ari.
Shtëpia është e orientuar nga jugu dhe ka ndriqim të mjaftueshëm gjatë tërë ditës.
Shtëpia gjendet ne rrugen e Gjimnazit, shumë afër qendrës - 650 metra, poashtu ka afër edhe spitalin regjional, gjimnazin "Bedri Pejani" dhe shkollen fillore "Asdreni"

Për informata shtesë : 044570600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim