Shtëpia në Shitje

Shitet nga: rroba origjinale 11 Jan 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtëpia në qender të Pejës.

Shtëpia gjendet në rr. Hasan Cerrmexhiu, afër Shkollës Fillore 'Ramiz Sadiku', 100m nga Stacioni Autobusave, në një lagje të qetë për banim dhe mjaft atraktive për veprimtari tjera.

Shtëpia ka truall 3.80 ari.
Është 3-katëshe, plus podrumi më garazhde, e ndertuar sipas standardeve më një plan mjaft tërheqes.
Shtëpia është pronë e shqiptarit, dhe ka të gjithë dokumentacionin përcjelles.

Të interesuarit mund të paraqiten në Nr. telefoni 044 777 411
Çmimi më marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim