Shtëpia në shitje

Shitet nga: Jasmin 29 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë


Shitet shtëpia dy katëshe me podrum.

Podrum është gjysma e shtëpisë  që shfrytëzohet për nevoja të ndryshme familjare.

Kati i parë i shtëpisë i ka katër dhoma gjumi, banjo dhe koridor,

kurse kati i dytë po ashtu i ka katër dhoma gjumi, banjo dhe koridor, por është i pabanuar.

Në këtë kat janë të përfunduara savatimi, rryma, dyert dhe dritaret,

nuk ka pllakë por është e punuar (vendosur) me gips pllakë.

Shtëpia është afër rrugës magjistrale Pejë – Istog rreth 20 – 30 metra dhe posedon pllac prej 15 ari.

Kjo pronë është në një vend shumë të përshtatshëm për banim dhe për çdo lloj aktiviteti biznesi.

Pronari i posedon gjitha dokumentet dhe nuk është problem për bartje të trashëgimisë.


Lokacioni: Vitomericë - Reoni  i par

Kontakt tel viber:+38978323322
Çmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim