Shtëpinë ne Peje

Shitet nga: Nysret Krasniqi 26 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Pejë
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shtëpia është 1 kat e gjysmë, ka 3 dhoma gjumi, dhe banjo në katin e dytë dhe ballkon.
Kurse në katin përdhesë ka sallonin me kuzhinë dhe në koridor është një WC ekstra.
Shtëpija komplet është 8.50m me 8.50m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim