Shtepi e re ne qender te Pejes

Shitet nga: Besnik 07 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Heronj e Dugagjinit 68
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shes shtepin e re , eshte e ndertuar me nje kujdes dhe merak po edhe te paret nuk u kursyen qe te jete e bukur dhe nga materjali i fort. shtepija gjendet ne rrugen Heronjt e Dugagjinit 68 ne Peje, Eshte nje shtepi qe ja vlen te keni dhe te krenoheni me te.
PERSHKRIMI
Eshte pjeserisht e mobiluar, ka oborin ,podrumin, ka nxemjen qendrore me dru dhe naft e pa montuar e bleme ne gjermani marka Bodurus ,eshte me murre nga betoni,shtepija e ndertuar nga tulla e jo nga blloku, mandej hymja ne shtepi eshte e punuar nga mermeri Granit i kuq (i ashtuquajtur mermer patriot).
Kati i pare ka korridor, sallon i madh me parket,e kuzhin,nje dhom gjumi dhe banjo e madhe .dhe ballkon
Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi korridor dhe banjo dhe dy ballkona.kati i tret nuk asht i perfunduar dhe i mbetet blersit te punoj sipas deshires.
Shtepija ka nje pamje te bukur model prej Holandes.
(kam disa foto ).
Shtepija gjendet ne nje pozit te shkelqyshme per hapjen e nje dyqani (lokali)sepse gjendet afer tregt dhe ne kryqezimin e tri rrugve.
Perparsi e kesaj shtepije
-ka korzen ne afresi 700 metra
- ka tregun ne afersi 50 metra
- ka ambulancen shendetsore ne afersi 50 metra
- ka shkollen fillore 8 Marsi ne afersi 500 metra
- ka shitoret Ushqimore perball shtepiPronari shqiptar.
Qmimi eshte i bisedushem
Per ma shume informata ju mund te thirrni ne Holandnumrin 0031 613877722 ose ne te bisedoni me pronarin Besnik Krasniqi, ndersa ne Peje 0394/20976 ju mire pres .

Besnik Krasniqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim