Shtepi 3 kat banim ose Motel Hotel ne vitomir

Shitet nga: Osmani 12 Nën 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtepia 3 kateshe me 2 hyrje te veqanta, afro 870m2 ne Vitomirice- reoni 3 te Domit ( 300m ) komuna - Pejes
Shtepija ka afro 25 ari truall per rreth.
Vetem Bodrumi ka 100m2 me dy hyrje
Kati 1 ka: 330m2, secila hyrje ka sallon te madh, kuzhine me salle ushqimi, dy dhoma fjetje e banjo/WC te gjitha te meremetuara.
Kati 2 (330m2) ne çdo hyrje ka : Sallon te madh, 3 dhoma fjetje, banjo/wc gjithashtu te meremetuara.
kati 3 (100m2) ka vend per nga tri dhoma ne çdo hyrje por nuk jan te ndara me mure dhe jan pa meremet.
Kjo shtepi eshte e banuar, ka ujesjellesin, rrymen dhe sistemin e kanalizimit te instaluar.
Eshte prone e dy vllezerve qe jetojne ne te por pas ndarjes vendosen qe ta shesin per nje çmim shume atraktiv 220'000 E.
LOKACIONI KU GJINDET SHTEPIJA DHE MADHESIJA E SAJ E BEJN JASHTEZAKONISHTE TE PERSHTATESHME PER TU TRANSFORMUAR NE MOTEL APO HOTEL.
Per me shume informata telefononi ne :0037744472868 ose 0037745250554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim