Shtepi 3 kat banim ose Motel Hotel ne vitomir

Shitet nga: Osmani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shtepi e madhe me afro 870m2 ne afersi te Domit ( 300m ) ne Vitomirice komuna e Pejes
Shtepija ka afro 20 ari truall dhe eshte me bodrum 100m2.
Kati perdhes ka: 330m2, secila hyrje ka sallon te madh, kuzhine me salle ushqimi, dy dhoma fjetje e banjo/WC te gjitha te meremetuara.
Kati pare (330m2) ne çdo hyrje ka : Sallon te madh, 3 dhoma fjetje, banjo/wc gjithashtu te meremetuara.
kati dyte (100m2) ka vend per nga tri dhoma ne çdo hyrje por nuk jan te ndara me mure dhe jan pa meremet.
Kjo shtepi eshte e banuar, ka ujesjellesin, rrymen dhe sistemin e kanalizimit te instaluar.
Eshte prone e dy vllezerve qe jetojne ne te por pas ndarjes vendosen qe ta shesin per nje çmim shume atraktiv 220'000 E.
LOKACIONI KU GJINDET SHTEPIJA DHE MADHESIJA E SAJ E BEJN JASHTEZAKONISHTE TE PERSHTATESHME PER TU TRANSFORMUAR NE MOTEL APO HOTEL.
Per me shume informata telefononi ne :0037744472868 ose 0037745250554 ose 0038649178762
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim