Shtepi 3 kateshe ne Peje

Shitet nga: Agron 26 Gsh 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet e Mobiluar.
Tre kateshe + bodrumi, me 2.5 Ari truall dhe
siperfaqe te banuar prej 300 m2.
Ka 6 dhoma te gjumit, nje sallon, dy kuzhina, tri banjo,
6 ballkona, garazhd ne bodrum.
Shtepija ndodhet afer qendres zejtare ne Peje.
Me dokumentacion te rregullt .
Per informata me te hollesishme kontaktoni ne tel:
044 117 887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim