Shtepi banimi-Vitomerice

Shitet nga: Xhemë Gashi 26 Jan 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 98 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shtepia ështe 98 m2 dhe ka 5 ari truall.
Salloni
Tri dhoma gjumi
Banjo-shpajz
Ballkon dhe koridor
E mobiluar komplet
Oborri i kubezuar dhe gjelbruar

Nr kontaktit ne Gjermani :+49 172 4787238
Ne Kosove : 049 142 673
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim