Shtepi dy katshe,150m2

Shitet nga: Basri 03 Mar 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Banja e Pejes
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
Siperfaqja e tokes eshte 5,25 Ari.
Perdhesa ka dhomen e dites me kuzhine , dhome tjeter , dhe banjo .Kurse kati i dyte 3 dhoma gjumi .
Posedojm te gjith dokumentacionin .


Cmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim