Shtepi e mobiluar dy katshe ne Pej

Shitet nga: Remzi Lushta 24 Jan 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rruga Mehmet Mulliqi
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shitet Shtepia me 5 dhoma te mobiluara.
Dy banjo dhe podrum.
Siperfaqe: 200 m²
Pllaci: 3,5 ari

Viber: +4915756196926

Maps: https://www.google.de/maps/place/42%C2%B039'50.2%22N+20%C2%B018'26.5%22E/@42.6639414,20.3065977,18.5z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim