Shtepi e re

Shitet nga: Xhevat 18 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rruga beteja loxhes 164
Sipërfaqe: 673 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë

Shtepija gindet ne rrugen Beteja e Loxhes 164 200

metra nga Hotel Shala ne drejtim te Loxhes.Shtepija

eshte e ndertuar ne vitin 2006 dhe ka 3,5 + gjysem

podrumi.Parcela ka 6,73 metra katror.Shtepija ka

nxemje qendrore me pod por edhe me radijator por jo e

aktivizueme.Ka kater Balkona.Kati i pare eshte i

banueshem ndersa kati i dyte dhe i trete jan te

suvatuara vetem doren e pare,rryma eshte e endur cdo

kund perveq ne katin perdhese i cili ka qen dedikuar

per lokale por qe mund te shfrytezohet per

banim.Podrumi eshte ne madhesi pre diku afer 50

metra katrore.Shkallet jan nga graniti dhe shume

komode per te hecur.Shtepija eshte e rrethuar me

themel betoni plus rrethoja teli ndersa ne brendine e

parceles jan te mbjellura silvija ne naltesi prej 2,5 rreth e

rreth.Kah ana e rruges kryesore ka rrethoja

dekorative,Deren e hyrjes plus deren e

vogel(kapixhikun).

Plani i shtepise eshte ponuar ne Zvicer (Graubünden).Per kontakt dhe shiqim te shtepise mund te na kontaktoni ne keta telefona:
Zvicer: +41 76 741 93 28
Kosov: 044 26 76 69--------->Cmimi: Me Marreveshje<---------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim