Shtepi me 4 Ari Truall ne lagjen Dardania 2

Shitet nga: Ramë 17 Nën 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania 2 Peje
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
shes shtepin me 4 ari truall ne lagjen dardania 2 shtepia posedon 2 dhoma te gjumit nje dhom e dites kuzhina shpajz dhe nje Banjo si dhe podrumin 4x4 cmimi sipas marreveshjes , pronari eshte shqiptarë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim