Shtepi me 5 Ari truall

Shitet nga: Korab 20 Krr 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Pejë
Gjindet ne rrugen e Birraris lagje e urbanizuar me asfalt dhe trotuare te reja , Shtepia posedon sallon , kuzhine , 4 dhoma te fjetjes , dy Banjo , Garazhe ,Podrum , si dhe nje dyqan afarist e gatshme per banim me te gjitha per me shume hollesi na kontaktoni shitet e mobiluar Kuzhina dhe Dhoma e fjetjes jane te reja te pa perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim