Shtepi me lokal afarist

Shitet nga: shani berisha 13 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: rr.ali bajraktari nr.22
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtepia me lokal afarist ne institut ne peje nje lagje e persosur per banim dhe pune te qet me ter infrastrukturen bashkkohore. objekti ka bodrum perdhese lokal. dhe dy kate banim .Esht i ndsrtuar ne menyre cilesore dhe shume funkcionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim