Shtepi me qera

Shitet nga: Feim 14 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Leshoj shtepin me qera ne lagjen kapeshnica vetem familjar dhe per ko te gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim