Shtepi me qera ne Peje

Shitet nga: Halil Berisha 11 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepia ka dy dhoma ,kuzhinen,koridorin , dhomen e ndenjes dhe banjon...Shtepia gjendet ne rrugen "Zhuj Selmani".
TEL:
044-792-719
dhe 049-101-520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim