Shtepi me qera ne qender te Pejes

Shitet nga: Gazmendi 28 Qer 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shitet shtepia tre kateshe (pa lokale) ne qender te Pejes, shtepia ka 360 m2 dhe gjindet afer ures se gurit te sheshi Haxhi Zeka (perball ish shtepis se mallrave ), gjithashtu jap edhe me qira. Çmimi sipas marveshtjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim